Acer NITRO Headset

1109 

Acer NITRO Headset od společnosti s úžasnou pověstí Acer , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Acer NITRO Headset ve skvělé akci za 1109 Kč.

Katalogové číslo: 159587 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acer NITRO Headset od této skvělé značky Acer – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Sluchátka Acer

Skvělá herní sluchátka přes hlavu společnosti Acer se skvělým odizolováním okolního hluku a s mikrofonem se kterým můžete snadno komunikovat online nebo hrát hry. Precizně vyladěné 50 mm měniče zajišťují u těchto sluchátek mimořádně jasný a přesný akustický přenos zvuku, díky čemuž získáte možnost dokonalého určování polohy vašich nepřátel a tím i skvělou herní výhodu. Sluchátka mají zaoblenou konstrukci s nastavitelným náhlavníkem s kovovým posuvníkem – díky tomu lze sluchátka do velké míry přizpůsobit pro nošení na každé hlavě, a to tak, aby sluchátka seděla opravdu pohodlně.  

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Acer
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 159587
Acer NITRO Headset
Acer NITRO Headset
1109