AOS 5.5 EVO V1.2

2089 

AOS 5.5 EVO V1.2 od tohoto předního výrobce AOS je u nás k dispozici opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás online. AOS 5.5 EVO V1.2 momentálně v akci za 2089 Kč.

Katalogové číslo: ao55v12 Kategorie: Štítek:

Popis

AOS 5.5 EVO V1.2 od známé kvalitní značky AOS je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Řadu rámů AOS vyvinul FPV youtuber Chris Rosser, který je známý především díky testování dílů pro drony. AOS rámy jsou vyvinuty na základě dat z blackboxu a simulací vibrací a rezonančních frekvencí. Každá část rámu byla optimalizována tak, aby byly rezonanční frekvence posunuty nad frekvenci motorů. Díky tomu jde do řídící jednotky méně vibrací, je třeba méně filtrovat a je možné zvednout hodnoty PID regulátoru, což zlepšuje letový projev a minimalizuje propwash.

Rám AOS 5.5 je vhodný pro stavbu freestylových dronů. Možnost větších 5,5″ vrtulí využijete především, pokud dron vozí těžké GoPro a podobné kamery. Rám je možné postavit s analogovým i digitálním přenosem videa. Pohodlně pojme DJI O3, Caddx Vista, Walksnail Avatar i HDZero 1W. Pro vysokou odolnost používá rám ramena z 6mm tlustého karbonu. Tělo rámu pojme za sebou až 3 stacky o montážních dírách 30,5×30,5/25,5×25,5/20x20mm. V horním platu jsou výřezy pro uchycení Lipo baterie pomocí dvou pásků. Ramena rámu mají unikátní tvar písmena T. Tento tvar zvyšuje jejich tuhost a podílí se na zmiňovaném posunu rezonančních frekvencí. Konce ramen pak pomáhají chránit motor v případě nárazu. Kamera je uchycena v karbonových bočnicích, které kameru chrání. Kamera drží v TPU insertech, díky kterým lze uchytit kamery různých velikostí.

Více informací o rámu včetně modelů pro 3D tisk najdete zde.

 

Informace o produktu

  • Značka: AOS
  • EAN: ao55v12
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
AOS 5.5 EVO V1.2
AOS 5.5 EVO V1.2
2089