AOS 5 EVO V1.2 O3 – 6S PNP

16999 

AOS 5 EVO V1.2 O3 – 6S PNP od společnosti AOS lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. AOS 5 EVO V1.2 O3 – 6S PNP cenově vychází na 16999 Kč.

Katalogové číslo: aosevoo3pnp Kategorie: Štítek:

Popis

AOS 5 EVO V1.2 O3 – 6S PNP od společnosti s dlouholetou tradicí AOS je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

AOS 5 EVO vyvinul FPV youtuber Chris Rosser, který je známý především díky testování dílů pro drony. AOS rámy jsou vyvinuty na základě dat z blackboxu a simulací vibrací a rezonančních frekvencí. Každá část rámu byla optimalizována tak, aby byly rezonanční frekvence posunuty nad frekvenci motorů. Díky tomu jde do řídící jednotky méně vibrací, je třeba méně filtrovat a je možné zvednout hodnoty PID regulátoru, což zlepšuje letový projev a minimalizuje propwash.

Dron AOS 5 je vhodný pro agresivní freestyle i pro cinematic lety s HD kamerou. Pro vysokou odolnost používá rám ramena z 6mm tlustého karbonu. V horním platu jsou výřezy pro uchycení Lipo baterie pomocí dvou pásků. Ramena rámu mají unikátní tvar písmena T. Tento tvar zvyšuje jejich tuhost a podílí se na zmiňovaném posunu rezonančních frekvencí. Konce ramen pak pomáhají chránit motor v případě nárazu. Kamera je uchycena v karbonových bočnicích, které kameru chrání.  Základem koptéry je stack iFlight Blitz F7 Mini. Řídicí jednotka s výkonným F722 procesorem, 8MB pamětí pro blackbox, barometrem pro měření výšky a gyrem BMI270. Druhou část stacku tvoří regulátor s moderním firmwarem BlHeli_32. Ten může být napájený 2-6S baterií a podporuje proud 55A. Součástí regulátoru je také senzor proudu. O pohon koptéry se starají motory iFlight Xing2 2207 1750Kv. O přenos digitálního HD videa se stará špičková jednotka DJI O3. Doporučované baterie jsou 6S s kapacitou 1300-1500mAh. Dron používá Anti-spark. Ten zabraňuje přeskočení jiskry při připojení baterie během nabíjení kondenzátorů a zvyšuje životnost konektorů.Koptéru dodáváme ve variantě PNP – bez přijímače. Lze použít s DJI Controllerem nebo zvolte přijímač dle vaší RC vysílačky.

 

Informace o produktu

  • Značka: AOS
  • EAN: aosevoo3pnp
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
AOS 5 EVO V1.2 O3 - 6S PNP
AOS 5 EVO V1.2 O3 – 6S PNP
16999