AOS 7 EVO V1.2

2690 

AOS 7 EVO V1.2 od našeho předního výrobce AOS lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. AOS 7 EVO V1.2 za výhodnou cenu 2690 Kč.

Katalogové číslo: aos7v12 Kategorie: Štítek:

Popis

AOS 7 EVO V1.2 od značky s dobrým jménem AOS lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Řadu rámů
AOS vyvinul FPV youtuber Chris Rosser, který je známý především díky testování dílů pro drony. AOS rámy jsou vyvinuty na základě dat z blackboxu a simulací vibrací a rezonančních frekvencí. Každá část rámu byla optimalizována tak, aby byly rezonanční frekvence posunuty nad frekvenci motorů. Díky tomu jde do řídící jednotky méně vibrací, je třeba méně filtrovat a je možné zvednout hodnoty PID regulátoru, což zlepšuje letový projev a minimalizuje propwash.

Rám AOS 7 je vhodný pro stavbu long-range dronu se 7″ vrtulemi. Rám vyniká svým designem, kdy jsou ramena dělená ve tvaru V a vyrobena z 8mm tlustého karbonu. Díky tomu není rám náchylný na vibrace a lze kromě long-range letů použít i pro freestyle s většími a těžšími kamerami. Rám je možné postavit s analogovým i digitálním přenosem videa. Pohodlně pojme DJI O3, Caddx Vista, Walksnail Avatar i HDZero 1W. Tělo rámu pojme za sebou až 3 stacky o montážních dírách 30,5×30,5/20x20mm. V horním platu jsou výřezy pro uchycení Lipo baterie pomocí třech pásků. Kamera je uchycena v karbonových bočnicích, které kameru chrání. Kamera drží v TPU insertech, díky kterým lze uchytit kamery různých velikostí. Na horním platu jsou také dva otvory pro SMA konektory. Antény od video vysílače lze tak uchytit ve středu rámu nad baterii.

Více informací o rámu včetně modelů pro 3D tisk najdete zde. 

 

Informace o produktu

  • Značka: AOS
  • EAN: aos7v12
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
AOS 7 EVO V1.2
AOS 7 EVO V1.2
2690