AOS Cine35 EVO V1.2

2349 

AOS Cine35 EVO V1.2 od této přední společnosti AOS jde u nás právě teď pořídit výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás. AOS Cine35 EVO V1.2 aktuálně v akci od 2349 Kč.

Katalogové číslo: ascine35v12 Kategorie: Štítek:

Popis

AOS Cine35 EVO V1.2 od výrobce s dlouholetou historií AOS lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Řadu rámů
AOS vyvinul FPV youtuber Chris Rosser, který je známý především díky testování dílů pro drony. AOS rámy jsou vyvinuty na základě dat z blackboxu a simulací vibrací a rezonančních frekvencí. Každá část rámu byla optimalizována tak, aby byly rezonanční frekvence posunuty nad frekvenci motorů. Díky tomu jde do řídící jednotky méně vibrací, je třeba méně filtrovat a je možné zvednout hodnoty PID regulátoru, což zlepšuje letový projev a minimalizuje propwash.
Rám AOS Cine35 je špičkový Cinewhoop pro nošení akčních kamer typu GoPro. Unikátní desing rámu i 4mm tlustá ramena zajištují minimální přenos vibrací a to jak do řídicí jednotky, tak do HD kamery. Chrániče vrtulí jsou kompletně vyrobeny z odolného karbonu a kladou vzduchu tak minimální odpor. Proto je možné s dronem létat i při vyšších rychlostech. GoPro kamera lze uchytit nejen standardně na předek dronu, ale i na zadek pro akční záběry zepředu.Více informací o rámu včetně modelů pro 3D tisk najdete zde. 

 

Informace o produktu

  • Značka: AOS
  • EAN: ascine35v12
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
AOS Cine35 EVO V1.2
AOS Cine35 EVO V1.2
2349