Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen)

2447 

Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen) od společnosti s úžasnou pověstí Smarty je k dostání levně a pohodlně online. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen) v současnosti pořídíte za cenu 2447 Kč.

Katalogové číslo: 1066948 Kategorie: , Štítek:

Popis

Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen) od společnosti s výborným jménem Smarty je pro vás pro vás právě dnes v akci.

Apple pouzdro pro AirPods

Uložte svá sluchátka AirPods do speciálního pouzdra od společnosti Apple. Nejde pouze o obyčejnou krabičku, která sluchátka udrží v bezpečí v tašce či batohu. Pouzdro navíc podporuje bezdrátové nabíjení. Kdykoliv do něj sluchátka uložíte, zároveň jim budete dodávat energii na další desítky minut poslechu.

O stavu nabíjení vás informují LED kontrolky. Pokud samotnému pouzdru dochází baterie, znovu mu ji vrátíte nabitím přes Lightning konektor.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Smarty
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1066948
Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen)
Apple AirPods náhradní dobíjecí pouzdro (2.gen)
2447