Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen)

2394 

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen) od našeho známého výrobce Smarty je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen) , produkt koupíte ted u nás za 2394 Kč.

Katalogové číslo: 1005890 Kategorie: , Štítek:

Popis

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen) od kvalitní společnosti Smarty , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně.

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen)

Originální náhradní sluchátko pro Apple AirPods pro případ, kdy jste ztratili či se vám rozbilo levé sluchátko.

Jednoduchostí k dokonalosti

V AirPods se snoubí mnoho pokročilých funkcí, které umožnily jejich vznik anávykovost. Poznají, kdy je máte na uších. Když je vytáhnete z uší, tak pozastavípřehrávání hudby. Pomocí poklepání je můžete chytře ovládat a komunikovats asistentkou Siri. Mají všechny potřebné funkce pro to, aby excelovaly v každodenním prostředí. Dokáží se naučit rozpoznávat váš hlas. S jejich pomocí snadno voláte v režimu handsfree a to i v rušných prostředích. Druhá strana vás uslyší čistě a zřetelně.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Smarty
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005890
Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen)
Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (1.gen)
2394