Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen)

2394 

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen) od značky Smarty . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen) , zboží pořídíte ted u nás za 2394 Kč.

Katalogové číslo: 1005685 Kategorie: , Štítek:

Popis

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen) od výrobce se skvělou pověstí Smarty je pro vás k sehnání za skvělou cenu.

Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen)

Originální náhradní sluchátko pro Apple AirPods pro případ, kdy jste ztratili či se vám rozbilo levé sluchátko.

Jednoduchostí k dokonalosti

V AirPods se snoubí mnoho pokročilých funkcí, které umožnily jejich vznik anávykovost. Poznají, kdy je máte na uších. Když je vytáhnete z uší, tak pozastavípřehrávání hudby. Pomocí poklepání je můžete chytře ovládat a komunikovats asistentkou Siri. Mají všechny potřebné funkce pro to, aby excelovaly v každodenním prostředí. Dokáží se naučit rozpoznávat váš hlas. S jejich pomocí snadno voláte v režimu handsfree a to i v rušných prostředích. Druhá strana vás uslyší čistě a zřetelně.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Smarty
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005685
Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen)
Apple AirPods náhradní sluchátko pravé (2.gen)
2394