Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr, stříbrná barva

2099 

Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr, stříbrná barva od dodavatele s dlouholetou historií Auna . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr, stříbrná barva levně za cenu 2099.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528635221 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr, stříbrná barva od tohoto výrobce Auna je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V2 Auna CM001S obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna CM001S včetně pop filtru i vhodný mikrofonní stojan. Auna CM001S je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a s vyváženou ledvinovou směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna CM001S. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8” závitu a 3/8″ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování Vám slibuje robustní základní kovová konstrukce a stabilní ocelový košík, který dodává 32mm kondenzátorovému mikrofonnímu pouzdru mimořádnou ochranu.Pro obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará Malone POP-1 pop filtr o průměru 16 cm, který filtruje nežádoucí šumy. Malone ST-4 je praktický mikrofonní stojan ve tvaru stativu. Mikrofonní stojan je výškově nastavitelný a je možné ho prostorově úsporně složit. Díky připevňovacímu šroubu můžete stojan precizně nastavit. Desky stolů a řečnické pulty jsou díky protiskluzovým nožičkám ochráněny před škrábanci.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s Auna CM001S mikrofonní sadou V2!

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528635221
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon
Auna CM001S mikrofonní sada V2 – kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr, stříbrná barva
2099