Auna CM001S mikrofonní sada V5, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní rameno, pop filtr, panel, stříbrná barva

6259 

Auna CM001S mikrofonní sada V5, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní rameno, pop filtr, panel, stříbrná barva od značky s dobrým jménem Auna je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Auna CM001S mikrofonní sada V5, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní rameno, pop filtr, panel, stříbrná barva , produkt nakoupíte ted u nás za 6259.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528635467 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna CM001S mikrofonní sada V5, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní rameno, pop filtr, panel, stříbrná barva od výrobce s dlouholetou historií Auna . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V5 Auna CM001S obsahuje kromě Auna CM001S kondenzátorového mikrofonu s XLR USB adaptérem, pop filtru a mikrofonního panelu i vhodné mikrofonní rameno. Auna CM001S je kondenzátorový mikrofon koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Přes XLR USB adaptér a USB kabel je mikrofon připojený k PC nebo notebooku a díky Plug & Play je ihned připravený k použití Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a s vyváženou ledvinovou směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna CM001S. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 3/8” závitu a 5/8″ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování Vám slibuje robustní základní kovová konstrukce a stabilní ocelový košík, který dodává 32mm kondenzátorovému pouzdru mimořádnou ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará Malone POP-1 pop filtr o průměru 16 cm, který filtruje nežádoucí šumy. Rovněž dodávaný mikrofonní panel Auna MP32 MKII zlepšuje kvalitu tím, že zadržuje ozvěny a rušivé šumy se svou 5 cm silnou akustickou pěnou.Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, uložíte do každé tašky a v několika krocích je opět rozložen. Vše, co potřebuje, je hrana stolu nebo police, kde jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s Auna CM001S mikrofonní sadou V5!

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528635467
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna CM001S mikrofonní sada V5
Auna CM001S mikrofonní sada V5, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní rameno, pop filtr, panel, stříbrná barva
6259