Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m

1609 

Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m od značky s dobrým jménem Auna . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m ve výhodné slevě 1609.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414894633 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m od známé značky Auna je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

4 dílná mikrofonní sada pro hlasové a řečnické využití na jevištích, ve zvukových studiích a pro spontánní živé koncerty.Tento dynamický ruční mikrofon od společnosti Auna je spolehlivým členem kapely s polyfonními zvukovými vlastnostmi a rozsáhlými možnostmi využití.Speciálně navržený pro hlasově a pěvecký orientované použití, má široký frekvenční rozsah a superkardioidní směrovou charakteristiku. Integrovaný ochranný filtr snižuje rušivé šumění a sykavky. Ergonomicky tvarovaný mikrofon je vyroben z kovu a podporuje robustní vlastnosti mikrofonního setu.Dodávaný XLR jack kabel smysluplně dotváří celkový obraz. S XLR a 6,3 mm jack konektorem lze set snadno integrovat do tradičních zvukových sestav.Mikrofonní stojan zaujme flexibilními vstupy a možnostmi nastavení, nízkou hmotností a pevným zpracováním. Nastavitelné otočné rameno rozšiřuje rozsah využití o dalších 70 cm. Pogumované koncovky chrání citlivé podlahové krytiny před poškozením a také podporují stabilitu. Pro snadnou přepravu se dají nohy stativu sklopit.Součástí dodávky jsou také kabelové úchyty pro efektivní odlehčení tahu kabelu a také mikrofonní svorka s redukčním závitem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260414894633
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna KM 02
Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m
1609