Auna KM 02, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon stojan svorky kabel

4199 

Auna KM 02, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon stojan svorky kabel od výrobce Auna – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Auna KM 02, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon stojan svorky kabel výhodně za skvělou cenu 4199.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260440463315 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna KM 02, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon stojan svorky kabel od známého výrobce Auna , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Flexibilní stojan na mikrofon, dynamický ruční mikrofon a XLR jack kabel s délkou 5 m. Výškově nastavitelná trojnožná konstrukce se 70 cm sklopným ramenem a sklopitelným stojanem. Včetně svorek na upevnění mikrofonu, svorek na kabel a pouzdra na mikrofon. Čtyřdílná mikrofonní sada na řečnické i pěvecké akce a využití na pódiích, ve studiích či na spontánní akce. Dynamický ruční mikrofon značky Auna je spolehlivým členem skupiny s výbornými výkonovými vlastnostmi a širokými možnostmi využití. Mikrofon je především zaměřen na řečnické a pěvecké akce, disponuje širokým frekvenčním rozsahem a směrovou charakteristikou. Zabudovaná ochrana tlumí nepříjemné zvuky při větrném počasí a redukuje sykavky. Ergonomicky tvarovaná konstrukce mikrofonu je vyhotovena z kovu a tím podtrhuje robustní vlastnosti celé sady. Dodávaný XLR jack kabel má délku 5 m a obsahuje 6,3 mm jack konektor. Mikrofonní stativ se vyznačuje flexibilními možnostmi nastavení, nízkou hmotností a solidním zpracováním. Gumová spodní strana stojanu chrání podlahu před poškozením a zajišťuje vysokou stabilitu. Při přenášení se trojnohý stojan lze snadno sklopit. Součástí balení jsou i mrká na kabel a svorky na upevnění mikrofonu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260440463315
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna KM 02
Auna KM 02, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon stojan svorky kabel
4199