Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka, kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr

2599 

Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka, kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr od značky s dlouholetou historií Auna je k dostání za výborné peníze. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka, kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr aktuálně za super cenu 2599.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528635016 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka, kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr od tohoto předního výrobce Auna lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V2 Auna MIC-920B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-920B včetně pop filtru i vhodný mikrofonní stojan i pohodlná studiová sluchátka.Auna MIC-920B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se sample rate 16 bit / 48 kHz a s vyváženou ledvinovou směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-920B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8” závitu a 3/8″ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování Vám slibuje robustní základní kovová konstrukce a stabilní ocelový košík, který dodává 16mm elektretovému mikrofonnímu pouzdru mimořádnou ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará Malone POP-1 pop filtr o průměru 16 cm, který filtruje nežádoucí šumy. Malone ST-4 je praktický mikrofonní stojan ve tvaru stativu. Mikrofonní stojan je výškově nastavitelný a je možné ho prostorově úsporně složit. Díky připevňovacímu šroubu můžete stojan precizně nastavit. Desky stolů a řečnické pulty jsou díky protiskluzovým nožičkám ochráněny před škrábanci.Auna HR-580 studiová sluchátka se svými velkými over-ear ušními boltci perfektně izolují vnější šumy a díky měkkým polštářkům se perfektně přitisknou k uchu. Řemínkový oblouk s širokým koženým popruhem nastavitelný podle velikosti a individuálně přizpůsobitelný udrží sluchátka bezpečně na hlavě. Díky extra dlouhému připojovacímu kabelu s délkou více než 2,5 metru nabízejí vysokou volnost pohybu ve studiu a snadno si najdou přístup k televizorům, počítačům nebo stereo zařízením. Vysoký dynamický rozsah s přirozenými výškami a výkonnými basy dělá z hudby zážitek. Díky nízké impedanci – jen 32 Ω, lze perfektně nastavit přes zařízení s nízkým vstupním výkonem, např. MP3 přehrávače, mobilní rekordéry apod. Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s Auna MIC-920B USB mikrofonní sadou V2!

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528635016
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka
Auna MIC-920B USB mikrofonní sada V2 – sluchátka, kondenzátorový mikrofon, mikrofonní stojan, pop filtr
2599