Auna MIC-920B V3, ČERNÁ, MIKROFONNÍ SADA, USB KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, RAMENO

2599 

Auna MIC-920B V3, ČERNÁ, MIKROFONNÍ SADA, USB KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, RAMENO od výrobce Auna je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Auna MIC-920B V3, ČERNÁ, MIKROFONNÍ SADA, USB KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, RAMENO – produkt momentálně prodáváme za 2599.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528634972 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna MIC-920B V3, ČERNÁ, MIKROFONNÍ SADA, USB KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, RAMENO od známého předního výrobce Auna , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Skvělý produkt s garancí kvality.

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada Auna MIC-920B V3 obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-920B i vhodné mikrofonní rameno. Auna MIC-920B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se sample rate 16 bit / 48 kHz a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží k uchycení mikrofonu Auna MIC-920B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8″ závitu a 3/8″ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování Vám slibuje robustní základní kovová konstrukce a stabilní ocelový košík. 16mm elektretové mikrofonní pouzdro dodává mikrofonu mimořádnou ochranu. Skládací, jednoduše obsluhovatelný stojan na mikrofon Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, uložíte do každé tašky a v několika krocích je opět rozložen. Vše, co potřebuje, je hrana stolu nebo police, kde ho připevníte pomocí rychloupínacího šroubu. Ještě nikdy nebylo tak snadné se stát součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s USB mikrofonní sadou Auna MIC-920B V3!

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528634972
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna MIC-920B V3
Auna MIC-920B V3, ČERNÁ, MIKROFONNÍ SADA, USB KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, RAMENO
2599