Auna Moving 80.2 LED, PA systém, 8″ woofer, 100 W max., VHF mikrofon, USB, SD, BT, AUX, přenosný

3429 

Auna Moving 80.2 LED, PA systém, 8″ woofer, 100 W max., VHF mikrofon, USB, SD, BT, AUX, přenosný od dodavatele s dlouholetou historií Auna , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Auna Moving 80.2 LED, PA systém, 8″ woofer, 100 W max., VHF mikrofon, USB, SD, BT, AUX, přenosný – nyní nakoupíte za 3429.00 Kč.

Katalogové číslo: 4060656111082 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Moving 80.2 LED, PA systém, 8″ woofer, 100 W max., VHF mikrofon, USB, SD, BT, AUX, přenosný od dodavatele s dobrým jménem Auna je právě teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Párty na kolečkách! PA systém Auna Moving 80.2 LED je ultimativním řešením pro párty, akce nebo karaoke setkání. Díky své mobilitě je kdekoli okamžitě připravený k použití a přeměňuje každé místo na zářící jeviště. Integrovaný mediální přehrávač PA párty systému Auna Moving 80.2 LED nabízí přístup k MP3 souborům a hudbě z mnoha datových nosičů, jako jsou SD karty a USB klíče a pomocí kabelu i z mnoha Hi-Fi zařízení. LED displej usnadňuje navigaci v hudebních databázích. Rozmanitost nabídky přehrávání umožňují i smartphony a tablety s funkcí bluetooth, které lze ideálně položit na rovný povrch zařízení Moving 80.2 LED: tato zařízení se dají připojit jednoduše, zcela bez změti kabelů. Barevná funkce music2light umožňuje díky senzorům citlivým na hudbu rozsvícení vašeho okolí pomocí nesčetných barevných LED diod. Díky XMR basové technologii od společnosti Auna jsou basy PA systému Moving 80.2 LED ještě dokonalejší: 8″ (20cm) subwoofer párty pořádně rozehřeje s RMS výkonem 25 W a vrcholovým výkonem 100 W. 3″ (7,3cm) tweeter poskytuje křišťálově čisté středy a výšky. 7pásmový ekvalizér umožňuje individuální ovládání jednotlivých zvukových oblastí pro větší rozmanitost zvuku. Další dva regulátory poskytují ovládání basů a výšek. Oslav svou hudbu! S bezdrátovými VHF mikrofony karaoke zařízení Auna Moving 80.2 LED můžeš buď zazpívat na další karaoke párty, nebo rovnou zpívat své vlastní skladby. Díky nezávislosti systému nezáleží na tom, zda jsi doma, na zahradě, v parku, na pláži nebo kdekoliv, kde máš chuť se bavit. Integrovaná 5A / 12V baterie s indikátorem úrovně nabíjení funguje až 5 hodin zcela nezávisle na napájení ze sítě a může být také zásobená novou energií pomocí 12V autobaterie. Vytahovací rukojeť, dvě tvrdá plastová kola a dvě rukojeti pro přenášení umožňují nekomplikované použití zařízení Moving 80.2 LED na libovolném místě. Nezáleží na tom, kde se slaví: se zařízením Moving 80.2 LED od společnosti Auna může začít párty!

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4060656111082
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Moving 80.2 LED
Auna Moving 80.2 LED, PA systém, 8″ woofer, 100 W max., VHF mikrofon, USB, SD, BT, AUX, přenosný
3429