Auna Pro Kemistry 3 B, 4 kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, phono, černý

3209 

Auna Pro Kemistry 3 B, 4 kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, phono, černý od našeho známého výrobce Auna Pro je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Auna Pro Kemistry 3 B, 4 kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, phono, černý – produkt momentálně prodáváme za 3209.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260365794730 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna Pro Kemistry 3 B, 4 kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, phono, černý od výrobce se skvělou pověstí Auna Pro je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Zařízení auna Pro Kemistry 3 je nadaný 4 kanálový DJ mixážní pult. Kromě širokého spektra připojeni, rackové konstrukce a technických vymožeností jako bluetooth, USB a SD zaujme přehledným uspořádáním s černým uživatelským rozhraním.Mix poskytuje všechny možnosti připojení pro základní DJ sestavy. Audio zařízení, jako jsou CD přehrávače, gramofony a zesilovače lze připojit přes vstupy a výstupy v XLR, jack a cinch konektory.Dvojnásobně výnosnou specialitou zařízení auna Pro Kemistry 3 je USB vstup na horní straně zařízení, přes který lze přehrávat MP3 skladby z USB datových nosičů. K vrcholům patří integrované rozhraní bluetooth, které umožňuje bezdrátově přehrávat hudbu ze smartphonu, tabletu nebo laptopu.Vstup pro mikrofon, výstup pro sluchátka, crossfader, linkový fader a funkce cue jsou nezbytné pro každého DJ. Pro optimální přizpůsobení zvuku je k dispozici 10 pásmový ekvalizér pro každý kanál a také gain a cue regulátor.Kovová skříň si vás získá pevným zpracováním a vysoce kvalitními komponenty, jako jsou protiskluzový hliníkový regulátor a hladce pohyblivý crossfader. Gumové nožičky poskytují vynikající oporu a mixování bez kmitání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260365794730
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro Kemistry 3 B
Auna Pro Kemistry 3 B, 4 kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, phono, černý
3209