Auna Pro MIC-900-WH LED bílý, USB, kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiové

1339 

Auna Pro MIC-900-WH LED bílý, USB, kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiové od tohoto skvělého výrobce Auna Pro je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Auna Pro MIC-900-WH LED bílý, USB, kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiové právě nyní za 1339.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260457486345 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-900-WH LED bílý, USB, kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiové od této spolehlivé značky Auna Pro lze pořídit u nás za příznivou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Zařízení auna Pro MIC-900 je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopen připojení a použití plug & play způsobem.Mikrofon auna Pro MIC-900 se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC-900. Nylonový textilní potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 ” závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. Adaptér 3/8 “na 5/8” efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitů.V bílém designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka, ovíjející se kolem 16mm elektretové mikrofonní kapsle, vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například ve výletním autobuse nebo v hotelu. Integrovaná provozní LED dioda umožní zazářit mikrofonu v modrém světle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260457486345
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-900-WH LED bílý
Auna Pro MIC-900-WH LED bílý, USB, kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiové
1339