Auna Pro MIC-900B-LED, černý, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED

1279 

Auna Pro MIC-900B-LED, černý, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED od přední značky Auna Pro lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Auna Pro MIC-900B-LED, černý, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED – cena 1279.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414898518 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-900B-LED, černý, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED od této značky Auna Pro je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

auna Pro MIC-900B-LED je kondenzátorový mikrofon přímo koncipovaný na požadavky digitálního použití. Právě z toho důvodu nabízí i připojení prostřednictvím USB kabelu přímo k počítači a podporuje okamžitý Plug & Play.Mikrofon se specializuje na řečnické a pěvecké akce vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz s vyváženou ledvinovou charakteristikou, nahráváním vokálů v nejlepší kvalitě, čímž vytváří perfektní výchozí materiál pro další zpracování při masteringu.Přiložený mikrofonní pavouk díky nylonovým potahům redukuje akustické vibrace a rušivé zvuky, které se mohou produkovat na konstrukci. Díky 5/8 ” závitu lze pavouk bez námahy namontovat na běžné stativy. Adaptér 3/8″ na 5/8 ” garantuje univerzální použití pavouka s dalšími velikostmi závitu.Ocelový koš se 16mm elektretovou tobolkou a kovová kostra garantují mimořádně dlouhou životnost a výbornou kvalitu nahrávání. Mikrofon lze použít i na mobilních akcích. Zabudovaná provozní LED osvětluje koš modrou barvou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260414898518
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-900B-LED
Auna Pro MIC-900B-LED, černý, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED
1279