Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní,

1279 

Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní, od dodavatele s dlouholetou historií Auna Pro , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní, nyní za 1279.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260275623748 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní, od výrobce s dlouholetou historií Auna Pro je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

auna Pro MIC 900B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje aktuální USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopný připojení a použití na Plug&Play úrovni.auna Pro mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší kvalitě zvuku, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů pro vlastní rádio vysílání.Přiložený mikrofonní držák (pavouk) slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC 900B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a hluk, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8” závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. 3/8 “až 5/8” adaptér efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitu.Zahalené v matném stříbrném designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka ovíjející se kolem 16 mm elektretový mikrofonní koncovky vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260275623748
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon
Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní,
1279