Auna Pro MIC-900G, USB kondenzátorový mikrofon, studiová kardioidní charakteristika, zlatá barva

1259 

Auna Pro MIC-900G, USB kondenzátorový mikrofon, studiová kardioidní charakteristika, zlatá barva od kvalitní značky Auna Pro je právě teď za super cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Auna Pro MIC-900G, USB kondenzátorový mikrofon, studiová kardioidní charakteristika, zlatá barva – nyní pořídíte za super cenu 1259.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260486159746 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-900G, USB kondenzátorový mikrofon, studiová kardioidní charakteristika, zlatá barva od našeho známého výrobce Auna Pro – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Kondenzátorový mikrofon auna Pro MIC-900G navrhli speciálně na digitální použití. Prostřednictvím USB portu se snadno připojí k počítači nebo notebooku, díky portu Play & Play je po připojení okamžitě připraven k použití. auna Pro MIC-900G se specializuje na zpěv a řeč, a to především vzorkovací frekvencí 16 bitů / 48 kHz i vyváženou kardioidní charakteristikou, díky čemuž nabízí nejlepší kvalitu zvuku. Mikrofon vytváří kvalitní výstupní materiál určený na další mastering při nahrávání písní, na tvorbu podcastů nebo moderování vlastního streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží jako držák USB mikrofonu auna Pro MIC-900G . Nylonový potah redukuje rezonující zvukové kmity a šumy, které mohou vzniknout na konstrukci. Díky 5/8″ závitu lze pavouk bez problémů instalovat na běžné mikrofonní stativy. Adaptér 3/8″ na 5/8″ garantuje univerzální použitelnost s ostatními velikostmi závitu. Dlouhou životnost zajišťují kovová konstrukce ve zlaté barvě a ocelová mřížka, která chrání 16mm elektretové pouzdro. Tím se mikrofon hodí na mobilní použití, např. v turistickém autobuse nebo hotelu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260486159746
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-900G
Auna Pro MIC-900G, USB kondenzátorový mikrofon, studiová kardioidní charakteristika, zlatá barva
1259