Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB

1209 

Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB od našeho předního výrobce Auna Pro . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB – nyní pořídíte za 1209.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414898648 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB od značky Auna Pro je právě nyní na našich stránkách v akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Zařízení auna Pro MIC-900WH je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopen připojení plug & play.Mikrofon auna Pro MIC-900WH se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit/48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC-900WH. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8″ závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. Adaptér 3/8″ na 5/8″ efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitů.Zahalené v matném modrém designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka ovíjející se kolem 16 mm mikrofonní kapsle vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260414898648
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-900WH
Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB
1209