Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX

6409 

Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX od tohoto výrobce Auna Pro lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX – nyní můžete mít za 6409.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260509681490 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX od značky Auna Pro . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Let ‘s get this Party started!auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení přináší zvuk tam, kde je potřebný: přímo do srdcí akcí a představení každého druhu – ať už pouliční, sportovní nebo dětské slavnosti, společenské představení, akce pouličních hudebníků nebo rodinné oslavy. Tento zvukový profík přináší hudbu do uší až 100 lidem.Let ‘s get loud!Výkonný 12 “(30,5 cm) subwoofer mobilního PA-zařízení auna Pro Streetstar 12 zásobuje publikum s pořádnými basy, které se Vám dostanou pod kůži, zatímco se výškotónový reproduktor postará o zaoblený zvukový obraz. Rozmanité možnosti připojení přinášejí požadovaný zvuk: buď přes bluetooth playlisty ze smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávače, přes USB port a SD slot, přes AUX-line-in dalších audio-HiFi zařízení jako CD přehrávač a stereo zařízení nebo přes vstup na kytaru si samozřejmě najde přístup i elektrická kytara. O horké karaoke vystoupení, strhující hudební umělecké výkony a skvělé moderování se postarají oba zabudované UHF mikrofony: bez kabelů s ničím nerušeným přenosem i na větší dosah – perfektní na zapojení každého publika.Let ‘s move!Pro mobilní použití na akcích je auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení vybavené nejlépe: robustní ABS konstrukce zvládne i nárazy, zatímco prodloužená teleskopická rukojeť o délce 100 cm umožní i vyšším DJům pohodlné tažení zařízení. Obzvlášť praktické jsou vyměnitelné UHF rádiové antény. Výkonná 7,2 Ah nabíjecí baterie se postará o stálý provoz po dobu až do 7 hodin, zatímco ukazatel stavu nabití zabraňuje překvapujícím pauzám. Samozřejmě, zařízení Streetstar 12 lze bezproblémově připojit k elektrické síti. Aby bylo jasné, co se právě přehrává, disponuje PA-zařízení 4-řádkovým displejem k zobrazení ID3-tags. Plnohodnotné dálkové ovládání umožňuje ovládání zařízení i přes vzdálenosti.Dostupné varianty: Streetstar 12 palců, Streetstar 15 palců (produkt 10031568).

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260509681490
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 "subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX
Auna Pro Streetstar 12 mobilní PA-zařízení 12 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 / AUX
6409