Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX

7299 

Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX od této značky Auna Pro je právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX právě nyní za skvělou cenu 7299.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260509681513 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX značky s tradicí a dobrou pověstí Auna Pro lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Let ‘s get this Party started!auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení přináší zvuk tam, kde je potřebný: přímo do srdce akcí a představení každého druhu – ať už pouliční, sportovní nebo dětské slavnosti, společenská představení, akce pouličních hudebníků nebo rodinné oslavy. Zvukový profil přináší hudbu do uší až 100 lidem.Let ‘s get loud!Výkonný 15 “(38 cm) subwoofer mobilního PA-zařízení auna Pro Streetstar 15 zásobuje publikum pořádnými basy, které se Vám dostanou pod kůži, zatímco se výškotónový reproduktor postará o zaoblený zvukový obraz. Rozmanité možnosti připojení přinášejí požadovaný zvuk: buď přes bluetooth playlisty ze smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávače, přes USB port a SD slot, přes AUX-line-in dalších audio-HiFi zařízení jako CD přehrávač a stereo zařízení přes vstup na kytaru si samozřejmě najde přístup i elektrická kytara . O horké karaoke vystoupení, strhující hudební umělecké výkony a skvělé moderování se postarají oba zabudované UHF mikrofony: bez kabelů s ničím nerušeným přenosem i na větší dosah – perfektní na zapojení každého publika.Let ‘s move!Pro mobilní použití na akcích je auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení vybavené nejlépe: robustní ABS konstrukce zvládne i nárazy, zatímco prodloužená teleskopická rukojeť délky 100 cm umožní i vyšším DJům pohodlné tažení zařízení. Obzvlášť praktické jsou vyměnitelné UHF rádiové antény. Výkonná 7,2 Ah nabíjecí baterie se postará o stálý provoz po dobu až do 7 hodin, zatímco ukazatel stavu nabití zabraňuje překvapujícím pauzám. Samozřejmě, zařízení Streetstar 15 lze bezproblémově připojit k elektrické síti. Aby bylo jasné, co se právě přehrává, disponuje PA-zařízení 4-řádkovým displejem k zobrazení ID3-tags. Plnohodnotné dálkové ovládání umožňuje ovládání zařízení i přes vzdálenosti.Dostupné varianty: Streetstar 15 palců Streetstar 12 palců (produkt 10031567).

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260509681513
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 "subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX
Auna Pro Streetstar 15 mobilní PA-zařízení 15 “subwoofer trolley BT USB / SD / MP3 AUX
7299