Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 “-subwoofer trolley BT USB

6199 

Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 “-subwoofer trolley BT USB od tohoto předního výrobce Auna je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 “-subwoofer trolley BT USB aktuálně výhodně za 6199.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528646760 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 “-subwoofer trolley BT USB od výrobce se skvělou pověstí Auna , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Let ‘s get this Party started!auna Streetstar 15 Double Star mobilní PA-zařízení přináší zvuk tam, kde je potřebný: přímo do srdce akcí a představení každého druhu – ať už pouliční, sportovní nebo dětské slavnosti, společenská představení, akce pouličních hudebníků nebo rodinné oslavy. Zvukový profil přináší hudbu do uší až 100 lidem.Let’s get loud!Výkonný 15 “(38,1 cm) subwoofer mobilního PA-zařízení auna Streetstar 15 Double Star zásobuje publikum pořádnými basy, které se Vám dostanou pod kůži, zatímco se výškotónový reproduktor postará o zaoblený zvukový obraz. Rozmanité možnosti připojení přinášejí požadovaný zvuk: buď přes bluetooth playlisty ze smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávače, přes USB port a SD slot, přes AUX-line-in dalších audio-HiFi zařízení jako CD přehrávač a stereo zařízení nebo zcela klasicky přes FM rádi,. přes vstup na kytaru si samozřejmě najde přístup i elektrická kytara. O horké karaoke vystoupení, strhující hudební umělecké výkony a skvělé moderování se postarají oba zabudované UHF mikrofony: bez kabelů s ničím nerušeným přenosem i na větší dosah – perfektní na zapojení každého publika.Let ‘s move!Pro mobilní použití na akcích je Auna Streetstar 15 Double Star mobilní PA-zařízení vybavené nejlépe: robustní ABS konstrukce zvládne i nárazy, zatímco prodloužená teleskopická rukojeť o délce 100 cm umožní i vyšším DJům pohodlné tažení zařízení. Obzvlášť praktické jsou vyměnitelné UHF rádiové antény. Výkonná 7,2 Ah nabíjecí baterie se postará o stálý provoz po dobu až do 7 hodin, zatímco ukazatel stavu nabití zabraňuje překvapujícím pauzám. Samozřejmě, zařízení Streetstar 15 Double Star je možné bezproblémově připojit k elektrické síti. Aby bylo jasné, co se právě přehrává, disponuje PA-zařízení 4-řádkovým displejem k zobrazení ID3-tags. Plnohodnotné dálkové ovládání umožňuje ovládání zařízení i přes vzdálenosti.Let ‘s have some equipment too!Aby k vystoupení nic nechybělo, disponuje zařízení Auna Streetstar 15 vlastním ochranným obalem. Díky provedení z nylonové tkaniny odolné vůči povětrnostním vlivům nabízí reproduktorový obal optimální ochranu. Rukojeti PA-zařízení jsou dostupné přes otvory se suchým zipem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528646760
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 "-subwoofer trolley BT USB
Auna Streetstar 15 mobilní PA-zařízení s ochranným obalem 15 “-subwoofer trolley BT USB
6199