Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá

789 

Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá od přední společnosti Belkin je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá – nyní pořídíte za 789 Kč.

Katalogové číslo: 1005915 Kategorie: , Štítek:

Popis

Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá od spolehlivé značky Belkin lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu.

Belkin SoundForm Rise zcela bezdrátová sluchátka Bílá

Kvalita zvuku, kterou očekáváte od skvělých sluchátek, s praktickými funkcemi, které jsou nad rámec. Dva mikrofony v každém sluchátku znamenají, že vás při hovorech bude vždy slyšet. Bezdrátová sluchátka SOundform Rise True Wireless Earbuds jsou navržena tak, abyste s nimi zvládli i ty nejdelší dny, a to díky působivé výdrži 7 hodin v každém sluchátku a dalších 24 hodin v bezdrátovém nabíjecím pouzdře. Stupeň voděodolnosti IPX5 znamená, že sluchátka jsou ochráněna za deště i za slunečného počasí, zatímco snadno použitelné ovládací prvky nabízejí možnost měnit hlasitost, přeskakovat skladby a přijímat hovory, a to vše na dosah ruky.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Belkin
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005915
Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá
Belkin SOUNDFORM Rise bezdrátová sluchátka bílá
789