Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor

999 

Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor od našeho výrobce Akai je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor nyní za 999 Kč.

Katalogové číslo: 4905192532529 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor od tohoto předního výrobce Akai , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

Sportovní přenosný reproduktor ABTS-B7 Voděodolný Bluetooth reproduktor od firmy Akai disponuje protiskluzovým pryžovým pouzdrem, takže jej pohodlně můžete mít doma i venku. Propojíte jej bezdrátově skrze Bluetooth, případně se připojíte skrze 3,5mm jack. Vaši oblíbenou hudbu si tak vždy spustíte, ať se budete věnovat jakékoliv činnosti. Jen tak se nepoškodí Reproduktor Akai ABTS-B7 má voděodolné provedení IPX4, takže jej můžete pohodlně používat doma i venku. Disponuje pryžovým pouzdrem, které mu zaručuje bytelnost, takže vydrží i nejeden pád. Dokonce je opatřen užitečným háčkem, takže jej můžete pohodlně pověsit třeba na kolo. Praktická přísavka jej zase může pevně upevnit na nejrůznější plochy, třeba do koupelny. Snadné připojení K spuštění vaší oblíbené hudby můžete využít bezdrátové Bluetooth 3.0 připojení a propojit si tak váš mobilní telefon. A jelikož disponuje i mikrofonem, nemusíte jej použít jen v audiozážitkům, ale také k pohodlnému handsfree telefonování. Pokud s ním nechcete operovat bezdrátově, je tu také možnost využít slot pro SD kartu nebo Aux-in s 3,5mm jackem. Spustíte soubory typu Mp3, WMA a WAV. Případně si můžete pustit rádio. Snadno ji nabijete Disponuje baterií s kapacitou 800 mAh, které zajišťuje, že vydrží hrát téměř 6 hodin. Když se vybije, je po ruce kabel USB na Micro USB. Můžete si tedy naplno užívat vaše oblíbené melodie, jak dlouho jen budete chtít.

 

Další informace

  • Značka: Akai
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 764167
  • EAN: 4905192532529
Akai Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor
Bluetooth reproduktor ABTS-B7 Outdoor
999