Bluetooth reproduktor JBL Go Essential, červený

749 

Bluetooth reproduktor JBL Go Essential, červený od společnosti s předním postavením na trhu JBL lze pořídit u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Bluetooth reproduktor JBL Go Essential, červený , produkt koupíte ted u nás za 749 Kč.

Katalogové číslo: 6925281995606 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bluetooth reproduktor JBL Go Essential, červený od společnosti se zárukou kvality JBL . Zboží můžete mít u nás za super cenu.

Přenosný reproduktor JBL Go Essential Nový bezdrátový reproduktor JBL Go Essential s fantastickým designem nabízí přesně to, co byste od JBL přístroje s přídomkem Go čekali. Těšit se tak můžete zejména na ultra kompaktní konstrukci, která usnadňuje přenášení a další vychytávky, jež oceníte na cestách, jako ochrana proti vodě nebo extra dlouhá výdrž baterie. Výkonný zvuk Skvělý reproduktor přináší v první řadě nepřeslechnutelný JBL Pro Sound zvuk. Ten je překvapivě silný i přes malé rozměry přístroje a oplývá i pořádnými basy. Ať už jste vevnitř či venku, čeká na vás výrazný zvuk, který rozezní celé okolí. Voděodolná konstrukce Díky dokonalé ochraně s certifikaci IPX7 se nemusíte bát reproduktor vzít s sebou k bazénu či si vychutnat tancování v dešti. Konstrukce je totiž odolná proti vodě, a to i při ponoření na 30 sekund, takže přístroj nemá prakticky co překvapit. Dlouhá výdrž Aby vám na vašich cestách nedošla šťáva, se postará baterie s neutuchající výdrží, která slibuje až pět hodin nepřetržitého provozu. Celé odpoledne či celou noc tak nebudete potřebovat přístup k elektrické síti.

 

Další informace

  • Značka: JBL
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 714595
  • EAN: 6925281995606
JBL Bluetooth reproduktor JBL Go Essential
Bluetooth reproduktor JBL Go Essential, červený
749