Bose Home Speaker 500 černý

8389 

Bose Home Speaker 500 černý od přední značky BOSE lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Bose Home Speaker 500 černý , zboží pořídíte ted u nás za 8389 Kč.

Katalogové číslo: 982307 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bose Home Speaker 500 černý od známého předního výrobce BOSE lze nakoupit u nás za skvělou cenu.

Chytré věci nás obklopují ze všech stran. Bose Home Smart Speaker 500 se postará o přehrávání hudby, pro které nemusíte hnout prstem. A to doslova. Stačí využít ovládání hlasem a budete mít nad nastavením přístroje plnou kontrolu. Po zapnutí celou místnost zaplní bohatý stereo zvuk, který si ihned zamilujete a každý den se budete těšit, až se k němu z práce či ze školy vrátíte.

Přímo na těle tohoto kompaktního moderního elegána se ukrývají ovládací tlačítka, s nimiž máte nad nastavením plnou kontrolu ve svých rukou. K připojení svých zařízení dokonce ani nemusíte hledat schované kabely. Stačí telefon, tablet nebo přehrávač připojit přes Bluetooth a ihned můžete začít s bezdrátovým streamováním své oblíbené hudby. V telefonu si stáhněte aplikaci Bose Music a mějte ještě lepší kontrolu nad funkcemi reproduktoru.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: BOSE
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 982307
Bose Home Speaker 500 černý
Bose Home Speaker 500 černý
8389