Bose SoundBar 700 bílý

19839 

Bose SoundBar 700 bílý od dodavatele s dobrým jménem BOSE . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte bezpečně online. Bose SoundBar 700 bílý – můžete mít za 19839 Kč.

Katalogové číslo: 982308 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bose SoundBar 700 bílý od našeho výrobce BOSE , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte.

Bose SoundBar 700 bílý

Sledované filmy či přehrávané skladby budou mít vyvážený zvuk s vysokou kvalitou, díky čemuž se umocní celkový zážitek. Specifikem je hlasové ovládání Amazon Alexa, takže budete moci ovládat přehrávání či poslouchat zprávy bez pohnutí prstem. Zařízení má vynikající snímání hlasu díky osmi mikrofonům (Alexa vás bude vždy slyšet) a disponuje i univerzálním dálkovým ovladačem pro ještě snadnější ovládání. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě si můžete užít i vaše oblíbené hudební služby a přes Bluetooth zase streamovat hudbu ze svého chytrého telefonu.

Nestačí pouze poslouchat – každý okamžik musíte pocítit

Vaše filmy, televizi a hudbu nestačí pouze slyšet – sledovaný obsah musíte také pocítit. Ať už kroky T-Rexe, hukot davu nebo hudbu, která vám rozpumpuje srdce. Díky unikátní kombinaci sofistikovaného designu a výjimečného zvuku je tento tenký soundbar nabitý technologiemi, které dokáží v každém okamžiku do vaší domácnosti přinést zábavu a radost z hudby.

Vestavěné hlasové ovládání

Hlasové ovládání Amazon Alexa je zabudované přímo do Bose Soundbar 700, takže můžete jednoduše ovládat přehrávání hudby z hudebních služeb, poslechnout si zprávy nebo předpověď počasí – vše bez pohnutí prstem. Bose Soundbar 700 má vynikající snímání hlasu díky osmi speciálně navrženým mikrofonům, takže soundbar vás slyší vždy, bez ohledu na to, jak hlasitá je vaše hudba. A úplně skvělá světelná lišta vám vizuálně zobrazí status soundbaru – kdy Alexa naslouchá, přemýšlí nebo říká.

Vypadá skvěle, zní skvěle

Tvrzené sklo, kovová mřížka, čisté linie a elegantní povrchová úprava. Zařízení je stejně krásné zvenku, jako zevnitř. Umístěte ho na TV stojan nebo nechte jeho eleganci vyniknout na stěně.

Jeden dálkový ovladač pro všechno

Univerzální dálkový ovladač vám umožní ovládat veškerou zábavu jedním stiskem tlačítka. Obsahuje šest předvoleb a rozsvítí se pouze klávesy, které v dané chvíli potřebujete, takže najít své oblíbené položky je ještě jednodušší.

Hudba, kterou chcete

Pokud jde o to, co chcete slyšet, máte řadu možností. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify nebo Amazon Music, stačí se jen dotknout tlačítka. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: BOSE
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 982308
Bose SoundBar 700 bílý
Bose SoundBar 700 bílý
19839