CEL-TEC CP11 Light webkamera

1238 

CEL-TEC CP11 Light webkamera od přední značky CEL-TEC , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. CEL-TEC CP11 Light webkamera aktuálně výhodně za 1238 Kč.

Katalogové číslo: 987521 Kategorie: , Štítek:

Popis

CEL-TEC CP11 Light webkamera od výrobce s dobrým jménem CEL-TEC , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

CEL-TEC CP11 Light webkamera

Webová kamera pro videokonference, online výuku, tréninkové lekce apod. CEL-TEC W01 skvěle poslouží jako kamera ke stolnímu počítači či notebooku, kde jsou kamery většinou s HD rozlišením, které není tak ostré a detailní. Kamera CEL-TEC má navíc silné přisvětlovací diody, takže i v noci budete dobře vidět, bez nutnosti svítit světlem v místnosti.

Její instalace je jednoduchá. Stačí připojit USB kabel do počítače a je hotovo. Upevnit ji lze na monitor nebo jen tak postavit na rovný povrch třeba na stůl. Kloub mezi základnou a čočkou umožňuje náklon vpřed a vzad.

Klíčové vlastnosti:

Vysoké FULL HD rozlišení 1080P pro perfektní obraz
Náklon kamery dopředu a dozadu pro ideální nastavení úhlu snímání
Kvalitní snímání zvuku díky trojrozměrnému dvojitému mikrofonu
Plug and play, snadná instalace a připojení do USB bez nutnosti instalování ovladače
Plná kompatibilita s Windows / Linux / Mac / Android
Regulovatelný přísvit – 3 úrovně intenzity svitu

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: CEL-TEC
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987521
CEL-TEC CP11 Light webkamera
CEL-TEC CP11 Light webkamera
1238