Chytrý lokátor Nedis TAG 10, kompatibilita s Apple (BTTAG10WT)

499 

Chytrý lokátor Nedis TAG 10, kompatibilita s Apple (BTTAG10WT) od skvělé značky neuvedeno lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Chytrý lokátor Nedis TAG 10, kompatibilita s Apple (BTTAG10WT) za bezkonkureční cenu 499 Kč.

Katalogové číslo: 5412810417438 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chytrý lokátor Nedis TAG 10, kompatibilita s Apple (BTTAG10WT) od přední značky neuvedeno je k dostání online za výhodnout cenu.

Chytrý lokátor Nedis TAG 10 Mějte všechny svoje cenné osobní věci vždy pod dohledem s malým a kompaktním lokátorem Nedis TAG 10. Chytrý Bluetooth lokátor můžete jednoduše připevnit k vašim klíčům nebo peněžence či jednoduše schovat do kufru a díky podpoře globálního sledovacího zařízení s pomocí celé komunity společnosti Apple najít v případě potřeby vaše předměty i na větší vzdálenost. Sledování polohy vašich zařízení Lokátor vám umožní snadno najít ztracené předměty do vzdálenosti až 40 metrů. Stačí toto inteligentní zařízení spárovat pomocí technologie Bluetooth s vaším iPhonem nebo iPadem a díky podpoře aplikace Najít od společnosti Apple budete mít svoje klíče, kufr auto nebo dokonce domácího mazlíčka vždy pod dohledem. Snadné hledání ztracených předmětů Spěcháte do práce, ale nevíte, kam jste si odložili peněženku? S pomocí lokátoru Nedis ji najdete během pouhých pár vteřin. Díky možnosti přehrání zvuku z lokátoru snadno najdete svoje věci, které jsou v dosahu Bluetooth. Pokud by se navíc lokátor vzdálil mimo dosah vašeho zařízení, dostanete na váš iPhone upozornění. Dlouhá výdrž až jeden rok Nedělejte si zbytečné starosti s výdrží lokátoru. Ten je napájen snadno vyměnitelnou baterií typu CR2032, která dosahuje výdrže až jednoho roku. Lokátor je navíc dodáván s nylonovým lankem a silikonovým pouzdrem, zajišťujícím jeho ochranu proti vodě.

 

Další informace

  • Značka: neuvedeno
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 762703
  • EAN: 5412810417438
neuvedeno Chytrý lokátor Nedis TAG 10
Chytrý lokátor Nedis TAG 10, kompatibilita s Apple (BTTAG10WT)
499