CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem

719 

CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem od výrobce se skvělou pověstí Connect IT lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem za super cenu 719 Kč.

Katalogové číslo: 8595703503597 Kategorie: , Štítek:

Popis

CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem od známého předního výrobce Connect IT , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

True Wireless herní sluchátka do uší s mikrofonem CONNECT IT NEO Užijte si poslech vaší oblíbené hudby absolutně kdekoliv. Malá a lehká sluchátka od společnosti Connect IT totiž skvěle zapadnou do vašich uší. Nebude vám tedy zavazet žádný kabel a vy se tak budete moci naplno věnovat sportu nebo hraní her při naprosté bezdrátové svobodě. Snadné nabíjení Sluchátka Neo White budou nabita 3 hodiny. Poté je třeba je znovu doplnit energií. K tomu slouží užitečná power banka, která prodlouží dobu sledování až na 6 hodin. Toto zařízení si pohodlně nabijete pomocí kabelu USB-A/USB-C, který připojíte do počítače či nabíječku mobilního telefonu. Nabíjení trvá asi 1,5 hodiny. Bezdrátové propojení Jelikož sluchátka nejsou opatřena kabelem, budete si je moci vzít skutečně kamkoliv a především se nemusíte strachovat, že se jen tak poškodí. S vaším telefonem je pohodlně propojíte pomocí Bluetooth 5.1. Dosah jejich propojení je až 10 m. A pokud by signál vypadl, sluchátka se asi za 3 minuty automaticky vypnout. Nic vás nebude rušit Plnohodnotný herní i sportovní zážitek samozřejmě dodá příjemné odhlučnění, takže se můžete všemu věnovat naplno. Integrovaný mikrofon zajistí, že můžete pohodlně brát telefonáty, aniž byste museli hrabat do kapsy. K tomu pomůže multifunkční dotykový senzor, kterým lze zařízení vypnout a zapnout. Užitečné je i propojení s hlasovými asistenty Siri a Google.

 

Další informace

  • Značka: Connect IT
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 756676
  • EAN: 8595703503597
Connect IT CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem
CONNECT IT NEO True Wireless Herní sluchátka do uší s mikrofonem
719