Dárkový poukaz – Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená

5000 

Dárkový poukaz – Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená od našeho známého výrobce . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Dárkový poukaz – Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená – nyní získáte od 5000 Kč.

Katalogové číslo: 4800 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dárkový poukaz – Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená od přední značky je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Připravíme vás nejen na písemný test, ale i praktickou část pro získání pilotní licence v kategorii OPEN A2. Test se skládá ze 30 otázek s výběrem odpovědí a jeho cílem je posoudit znalosti dálkově řídícího pilota. Otázky se týkají meteorologie, provádění letů bezpilotních letadel a technických a provozních opatření ke zmírnění rizik na zemi. Ke složení zkoušky ÚCL také vyžaduje praktické dovednosti létání s dronem formou samostudia. Pokud si svými leteckými skills nejste jisti, v rámci tohoto semináře je s vámi potrénujeme 😉 Podívejte se na detailní náplň kurzu na detailu školení “Přípravy na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená”:https://dronpro.cz/skoleni-priprava-na-pisemny-test-do-open-a2-rozsirena.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: 4800
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dárkový poukaz - Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená
Dárkový poukaz – Školení Příprava na zkoušku do OPEN A2 – rozšířená
5000