Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001

789 

Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001 od známého předního výrobce OTL je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001 – nyní pořídíte od 789 Kč.

Katalogové číslo: 5055371625753 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001 od dodavatele s dobrým jménem OTL lze u nás získat pouze nyní za super cenu.

Bezdrátová sluchátka OTL Pokemon Pokeball Bezdrátová sluchátka společnosti OTL dají vašemu okolí jasně najevo, jaký je váš styl. Díky jejich spojení se značkou Pokemon oplývají povedeným designem z tohoto universa. Budete si tak moci neustále připomínat oblíbené postavy či jejich příběhy. A každý vám bude jen závidět. Zároveň však nabízí mnohem víc než krásný vzhled. Můžete se těšit na špičkový zvuk, dlouhou výdrž i pohodlné nošení. Bezdrátové nošení Asi největším lákadlem sluchátek je jejich bezdrátová konstrukce. To znamená, že se nemusíte obávat jediného drátu a můžete se oddat naprosté svobodě při nošení. A pokud chcete poslouchat ze zařízení, které technologií Bluetooth neoplývá, drát vám je přece jen k dispozici. Maximální pohodlí Ať už jsou sluchátka určena pro děti či dospělé, rozhodně myslí i na pohodlné nošení. Proto jsou velmi lehká a měkce polstrovaná v oblasti hlavového mostu a na náušnících. K pohodlí dětí a klidu rodičů pak přispěje i maximální hlasitost nastavitelná na 85 nebo 95 dB, která je šetrná k dětskému sluchu. Skvělý zvuk Při poslechu se můžete těšit na zvuk plný čistých výšek i hlubokých basů. Částečně to má na svědomí i moderní Bluetooth 5.1, která je stabilnější a ještě více redukuje ztrátovost a z velké části i kvalitní 40 mm měniče schopné zajistit bohatý a sytý zvukový projev. Dlouhá výdrž Samotná sluchátka vám vydrží hrát na jedno nabití neuvěřitelných 24 hodin. Tedy dostatek klidně i na celý týden při běžném provozu. A v případě, že k vybití přece jen dojde, můžete využít přibalený kabel a z bezdrátových sluchátek v mžiku vytvořit klasická kabelová.

 

Další informace

  • Značka: OTL
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 748378
  • EAN: 5055371625753
OTL Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001
Dětská bezdrátová sluchátka přes hlavu SM1001
789