DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok)

1209 

DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok) od skvělého a známého výrobce DJI je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok) ve skvělé akci za 1209 Kč.

Katalogové číslo: 1088987 Kategorie: , Štítek:

Popis

DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok) od známé kvalitní značky DJI lze u nás získat pouze nyní za super cenu.

DJI Care Refresh 1-Year Plan

Záruku DJI Care Refresh uvítají všichni majitelé dronu DJI Avata. Jedná se o záruku, která se vztahuje na náhodné poškození dronu, a to po dobu jednoho roku. V rámci této záruky máte nárok, při neúmyslném poškození dronu (například jeho utopením, srážkou s překážkou), na až dvě úplné výměny za příplatek.

Klíčové vlastnosti:

Prémiová záruka pro dron DJI Avata vztahující se na náhodné poškození dronu i při kontaktu s vodou, a to po dobu jednoho roku. Obsahuje až 2 kompletní výměny dronu, kryje škody způsobené kontaktem s vodou.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: DJI
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Drony
  • Katalogové číslo: 1088987
DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok)
DJI Care Refresh Card prodloužená záruka DJI Mini 2 (1 rok)
1209