DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01)

42069 

DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01) od známé značky DJI je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01) cenově vychází na 42069 Kč.

Katalogové číslo: 1051968 Kategorie: , Štítek:

Popis

DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01) od známé kvalitní značky DJI lze zakoupit u nás za příznivou cenu.

S dronem Mavic 3 Classic můžete prozkoumávat okolí naživo

Zachyťte nezapomenutelné okamžiky a dechberoucí záběry. Kochejte se svým okolím naživo. Dron DJI Mavic 3 Classic se pyšní kamerou Hasselblad s 4/3 CMOS senzorem, díky kterého můžete pořídit až 5,1K HD videa. Dron prošel řadou inovací, díky kterým je s ním let ještě hladší a plynulejší. Automatické rozpoznávání překážek spolehlivě ochrání dron DJI Mavic 3 Classic před nehodami. Pokud budete chtít, stiskem jediného tlačítka se dron může vrátit na místo odkud vzlétl, to stejné provede, pokud ztratí signál. Dron DJI Mavic 3 Classic dokáže přenášet HD video až na vzdálenost 15 km. Zlepšení se projevilo rovněž na výdrži baterie, díky které vydrží dron v bezvětří až 46 minut. Součástí balení je dron, nabíjecí adaptér, baterie, sada náhradních vrtulí, náhradní ovládací páčky, USB nabíjecí kabel a ovladač DJI RC.

Mavic 3 Classic naplno využívá přirozené barevné řešení Hasselblad (HNCS)

 

Aby dron pořídil ty nejkvalitnější záběry bez kompromisů, upravila ikonická švédská značka Hasselblad svou L2D-20c kameru pro leteckou fotografii přímo na míru dronu DJI Mavic 3 Classic. Ta využívá 4/3 CMOS senzor, jenž poskytuje dronu DJI Mavic 3 Classic nejen vyšší rozlišení a dynamický rozsah, ale rovněž sníží šum při špatných světelných podmínkách. V Hasselblad se dodržují přísné standardy, jež jsou kladeny na výkon hardwaru i softwarové algoritmy. Kvalita obrazu dronu Dron DJI Mavic 3 Classic tak prudce stoupá k výšinám. Nedílnou součástí filozofie Hasselblad je nespoléhat se pouze na post-processing. Právě proto kamery použité v dronu pořídí záběry s vysoce přesnými a přirozenými barvami. Ty jsou navíc zkalibrovány na úrovni pixelů a mají zabudovanou HNCS (Hasselblad Natural Colour Solution). Přesnosti barev je dosaženo tak, že barevná data zachycena senzorem se konvertují pomocí unikátního algoritmu.

Parametry kamery Hasselblad:

20 MP — Efektivní pixely
12bitový RAW — Barevná hloubka obrazu
12.8 Stopáží — Nativní dynamický rozsah
f/2.8-f/11 — Nastavitelná clona
24 mm — Ekvivalentní ohnisková vzdálenost
VDAF — Technologie automatického ostření s detekcí zraku

Dron DJI Mavic 3 Classic pořídí profesionální snímky
Pořiďte úchvatné záběry v 5.1K/50 FPS nebo zaznamenejte super ostré detaily pomocí technologie supersamplingu v rozlišení 4K/60 snímků za sekundu. Vysoké rozlišení i vysoká snímková frekvence bez problémů poskytují zpomalená videa v rozlišení HD. Dron DJI Mavic využívá 10bitový D-Log, jež poskytuje přirozené barevné přechody s maximálním zachováním detailů světel a stínů. S využitím podpory HLG se můžete těšit na vyšší dynamický rozsah, což vám ušetří čas v postprodukci, protože mnohdy nebude potřeba doladit barvi. V režimu Nočních snímků optimalizuje dron DJI Mavic 3 Classic záběry při slabém osvětlení a redukuje šum k dosažení čistších záběrů.

Zjednodušený let, maximální bezpečnost
Nebojte se členitého okolí, protože dron DJI Mavic 3 Classic disponuje všesměrovým rozpoznáváním překážek APAS 5.0. Dron s pomocí spodního a horního kamerového systému snímá své okolí, aby zmapoval terén a detekoval překážky. Let s Mavic 3 Classic zvládnou i noví piloti, kteří budou moci pořídit plynulé záběry. Díky vysoce přesnému polohování, jež se pohybuje na úrovni decimetrů, se dokáže dron DJI Mavic 3 Classic stabilně vznášet. Jedná se o ideální řešení pro pořízení záběrů s dlouhou expozicí. Dronu lze nastavit i tempomat, který vám usnadní let libovolným směrem bez nutnosti neustále mačkat ovládací páčky.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: DJI
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Drony
  • Katalogové číslo: 1051968
DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01)
DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01)
42069