DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1, 2, Air, Mini, Spark 661/MIC

590 

DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1, 2, Air, Mini, Spark 661/MIC od skvělé a známé značky Stablecam lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1, 2, Air, Mini, Spark 661/MIC právě nyní za skvělou cenu 590 Kč.

Popis

DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1, 2, Air, Mini, Spark 661/MIC od skvělé značky Stablecam je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

OTG kabel s koncovkami MicroUSB a MicroUSB slouží k především k propojení dálkového ovladače dronu s tabletem a to díky dostatečné délce 30 cm. Oba konektory kabelu jsou velice prakticky zahnuté. Kabel je kompatibilní s drony Mavic 1, 2, Air, Mini, Mini SE, Spark a využijete ho i k propojení ovladače s telefonem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Stablecam
  • EAN: 2953
  • Další vlastnosti: Kompatibilita Spark. Rozměry v cm 30 cm. Kompatibilita Mavic Mini. Kompatibilita Mini SE. Kompatibilita Mavic Air. Kompatibilita Mavic Pro. Kompatibilita Mavic Pro Platinum. Kompatibilita Mavic 2 Zoom. Kompatibilita Mavic 2 Pro. Kompatibilita Mavic 2 Enterprise. Kompatibilita Mavic 2 Dual. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1
DJI OTG kabel MicroUSB / MicroUSB pro DJI Mavic 1, 2, Air, Mini, Spark 661/MIC
590