Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual, Full HD, GPS

3490 

Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual, Full HD, GPS od naší známé značky Mio je u nás k dispozici opravdu výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual, Full HD, GPS ve slevě pouze nyní za 3490 Kč.

Katalogové číslo: 4713264286221 Kategorie: , Štítek:

Popis

Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual, Full HD, GPS značky s tradicí a dobrou pověstí Mio , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

Duální kamera do auta Mio MiVue C588T Protože v dnešním hektickém provozu na silnicích hrozí nebezpečí takřka na každém rohu, hodí se mít po ruce očitého svědka, který v případě potřeby poskytne důležité záznamy vašich cest. S pomocí duální autokamery Mio MiVue C588T můžete nejenže nahrávat záběry vašich jízd ve skvělém Full HD rozlišení při 30 fps pomocí vysoce kvalitního snímače STARVIS CMOS od Sony, ale se zadní kamerou MiVue T35 zachytíte i to, co se během jízdy děje za vaším vozem. Skvělý obraz i za špatných podmínek Zachyťte vaše cesty se špičkovým kontrastem, pestrými barvami a ostrými detaily bez ohledu na to, za jakých světelných podmínek natáčíte. Kamera MiVue C588T je osazena vysoce kvalitním snímačem STARVIS CMOS od Sony, který zachycuje záběry ve špičkové kvalitě, které v případě potřeby můžete využít jako důležitý důkazní materiál. Zachyťte svoje cesty ve vysokém rozlišení S pomocí přední kamery budete moci pořizovat záběry vašich cest se všemi důležitými detaily ve vysokém Full HD rozlišení s dokonale plynulým pohybem ve 30 snímcích za sekundu. Díky 140° širokoúhlému objektivu navíc kamera zachytí mnohem větší prostor před vozem. Upozornění na úsekové měření Zejména ve velkých městech se dá čím dál častěji setkat s úsekovým měřením rychlosti. Kamera MiVue C588T nejenže zobrazuje vzdálenost a čas k rychlostní kameře, ale současně poskytuje i informaci o omezení rychlosti a průměrnou rychlost intervalu, takže budete vědět, zda vám nehrozí překročení povolené rychlosti. Upozornění na radary pomocí GPS Ušetřete si svoje peníze na něco lepšího, než je placení pokut za překročení povolené rychlosti. Autokamera Mio vám pomocí vestavěné GPS a bezplatné aktualizaci databáze rychlostních radarů dá dopředu vědět o blížícím se radaru, takže budete moci ubrat nohu z plynu. * Upozornění na bezpečnostní kamery a rychlostní radary nejsou aktivní ve Francii, Německu, Rumunsku, Švýcarsku a Turecku. Nahrávání i po zaparkování vozu K poškození vozu často dochází na parkovištích. Díky parkovacímu režimu s nejmodernější technologií detekce pohybu ale dokáže kamera MiVue C588T sbírat důležité důkazy i ve chvíli, kdy nejste ve voze. Nutné je však dokoupit příslušenství pro trvalé napájení, například SmartBox III.

 

Další informace

  • Značka: Mio
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 759430
  • EAN: 4713264286221
Mio Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual
Duální kamera do auta MIO MiVue C588T Dual, Full HD, GPS
3490