ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové

390 

ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové od značky s dlouholetou tradicí ELAGO – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové za bezkonkureční cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105833 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové zboží dodává ELAGO lze zakoupit u nás za příznivou cenu.

Produkty elago

Společnost Elago se snaží vytvářet návrhy, které odrážejí koncepty, jichž si ceníme: neustálé zlepšování, pozornost věnovaná detailům a všestrannost. Prostřednictvím neustálého zkoumání nápadů a návrhů je jejich cílem přinášet nejčerstvější produkty nové generace za co nejnižší cenu.

Balení ze sójového inkoustu

Nejenže je pěstování sóji šetrnější k životnímu prostředí, ale také se snáze odstraňuje z papíru a obsahuje nižší množství těkavých organických látek, což podporuje větší množství recyklovaného materiálu a menší znečištění ovzduší. Používáním sójového inkoustu v kombinaci s technikou reliéfního tisku je možno snížit spotřebu inkoustu a uhlíkovou stopu.

elago Floppy Disk

elago připravuje půdu pro nové příslušenství kompatibilní s AirPods. Jedním z prvních návrhů, který byl vytvořen od základu, je pouzdro s disketou, které bezpečně drží vaše zařízení a zároveň ho chrání před každodenním používáním a pády.

Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby výrobku provádí přímo u elago, aby zajistili, že dostanete pouzdro, které vám bude perfektně sedět, pomůže vám chránit a bude skvěle vypadat, což šetří váš čas i peníze.

K vytvoření tohoto úžasného výrobku byl použit prvotřídní silikon, takže pomáhá chránit vaše vaše zařízení a vše, s čím přijde do styku. Silikon vytváří skvělý ochranný nárazník a bezpečně ho tam udrží s úžasnou přilnavostí. Pouzdro je kompatibilní se zařízeními Apple AirPods.

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105833
ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové
ELAGO disketové pouzdro pro AirPods 3 béžové
390