ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové

390 

ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové od známé značky ELAGO lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové výhodně za cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105844 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové od přední společnosti ELAGO je momentálně za bezkonkurenční cenu.

Produkty elago

Společnost Elago se snaží vytvářet návrhy, které odrážejí koncepty, jichž si ceníme: neustálé zlepšování, pozornost věnovaná detailům a všestrannost. Prostřednictvím neustálého zkoumání nápadů a návrhů je jejich cílem přinášet nejčerstvější produkty nové generace za co nejnižší cenu.

Balení ze sójového inkoustu

Nejenže je pěstování sóji šetrnější k životnímu prostředí, ale také se snáze odstraňuje z papíru a obsahuje nižší množství těkavých organických látek, což podporuje větší množství recyklovaného materiálu a menší znečištění ovzduší. Používáním sójového inkoustu v kombinaci s technikou reliéfního tisku je možno snížit spotřebu inkoustu a uhlíkovou stopu.

elago Mini Car

V létě je důležité se ochladit, abyste se ochránili; stejným způsobem chraňte i svoje nabíjecí pouzdro. Pouzdro Mini Car Case je vyrobeno z prvotřídního silikonového materiálu a chrání před pády, nečistotami a oleji z každodenního používání – udržujte své pouzdro jako nové.

Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105844
ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové
ELAGO Mini Car pouzdro pro AirPods 1/2 béžové
390