ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé

390 

ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé od známé značky ELAGO . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé – nyní můžete mít za 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105774 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé od této značky ELAGO je k dostání výhodně.

Produkty elago

Společnost Elago se snaží vytvářet návrhy, které odrážejí koncepty, jichž si ceníme: neustálé zlepšování, pozornost věnovaná detailům a všestrannost. Prostřednictvím neustálého zkoumání nápadů a návrhů je jejich cílem přinášet nejčerstvější produkty nové generace za co nejnižší cenu.

Balení ze sójového inkoustu

Nejenže je pěstování sóji šetrnější k životnímu prostředí, ale také se snáze odstraňuje z papíru a obsahuje nižší množství těkavých organických látek, což podporuje větší množství recyklovaného materiálu a menší znečištění ovzduší. Používáním sójového inkoustu v kombinaci s technikou reliéfního tisku je možno snížit spotřebu inkoustu a uhlíkovou stopu.

elago Retro

Na rozdíl od jiných generických pouzder, které jsou vyráběny sériově, jsou všechny pouzdra elago navrhovány od základu. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo interně, abychom zajistili, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.Jiná pouzdra mohou být nudná jen přidáním nějaké barvy, ale elago AW5 kompatibilní s AirPods Pro promění nabíjecí pouzdro v retro herní konzoli.Zažijte závan minulosti s tímto odolným silikonovým pouzdrem, které nabízí skvělou ochranu proti pádům, poškrábání, špíně a olejům z každodenního používání.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105774
ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé
ELAGO pouzdro pro AirPods 2 se šňůrkou šedé
390