ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé

390 

ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé od známé společnosti ELAGO je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé – nyní zakoupíte od 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105838 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé od spolehlivého výrobce ELAGO lze u nás pořídit za skvělou cenu.

elago Retro

Nostalgický design vám umožní zavzpomínat na retro a starou školu jablečného monitoru a zároveň má skvělou ochranu proti pádu. Pouzdro snadno nainstalujete a sejmete, aniž byste se vzdali jakékoli funkce – například bezdrátového nabíjení. Už nikdy se nemusíte bát, že vám pouzdro spadne; speciální protiskluzová vrstva uvnitř krytu udrží horní část pevně na místě. Zatlačte kryt zcela dolů a upravte jej tak, aby pouzdro dokonale sedělo. Ať už máte AirPods 1 nebo 2, pouzdro podporuje kabelové i bezdrátové nabíjení s viditelnou přední diodou. Nikdy neobětujte funkčnost kvůli ochraně, když můžete mít všechno. Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

 

 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105838
ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé
ELAGO Retro AW3 pouzdro pro AirPods 1/2 bílé
390