ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé

390 

ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé od spolehlivé značky ELAGO je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé – nyní zakoupíte od 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105840 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé od společnosti s úžasnou pověstí ELAGO lze pořídit u nás za příznivou cenu.

elago Retro

Nostalgický design vám umožní zavzpomínat na retro a starou školu jablečného monitoru a zároveň má skvělou ochranu proti pádu. Pouzdro snadno nainstalujete a sejmete, aniž byste se vzdali jakékoli funkce – například bezdrátového nabíjení.Už nikdy se nemusíte bát, že vám pouzdro spadne; speciální protiskluzová vrstva uvnitř krytu udrží horní část pevně na místě. Zatlačte kryt zcela dolů a upravte jej tak, aby pouzdro dokonale sedělo.Ať už máte AirPods 1 nebo 2, pouzdro podporuje kabelové i bezdrátové nabíjení s viditelnou přední diodou. Nikdy neobětujte funkčnost kvůli ochraně, když můžete mít všechno.Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105840
ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé
ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 1/2 šedé
390