ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé

390 

ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé od této značky ELAGO . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé cenově vychází na 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105831 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé od dodavatele s dobrým jménem ELAGO – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

elago Retro

Nostalgický design vám umožní zavzpomínat na retro a starou školu jablečného monitoru a zároveň má skvělou ochranu proti pádu. Pouzdro snadno nainstalujete a sejmete, aniž byste se vzdali jakékoli funkce – například bezdrátového nabíjení. Už nikdy se nemusíte bát, že vám pouzdro spadne; speciální protiskluzová vrstva uvnitř krytu udrží horní část pevně na místě. Zatlačte kryt zcela dolů a upravte jej tak, aby pouzdro dokonale sedělo. Ať už máte AirPods 1 nebo 2, pouzdro podporuje kabelové i bezdrátové nabíjení s viditelnou přední diodou. Nikdy neobětujte funkčnost kvůli ochraně, když můžete mít všechno. Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105831
ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé
ELAGO Retro AW5 pouzdro pro AirPods 3 šedé
390