ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové

390 

ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové od našeho předního výrobce ELAGO je momentálně ve výhodné akci. Našim cílem je vaše spokojenost. ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové v současnosti pořídíte za cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105777 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové od výrobce s dlouholetou historií ELAGO je k dostátní teď u nás za super cenu.

elago Ice Cream

V létě je důležité se ochladit, abyste se ochránili; stejným způsobem chraňte i svoje nabíjecí pouzdro. Pouzdro Ice Cream Case je vyrobeno z prvotřídního silikonového materiálu a chrání před pády, nečistotami a oleji z každodenního používání – udržujte své pouzdro jako nové.

Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105777
ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové
ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) fialové
390