ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové

390 

ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové od značky s dlouholetou historií ELAGO , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové v současnosti pořídíte za cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105776 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové od společnosti s úžasnou pověstí ELAGO je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

elago Ice Cream

V létě je důležité se ochladit, abyste se ochránili; stejným způsobem chraňte i svoje nabíjecí pouzdro. Pouzdro Ice Cream Case je vyrobeno z prvotřídního silikonového materiálu a chrání před pády, nečistotami a oleji z každodenního používání – udržujte své pouzdro jako nové.

Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105776
ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové
ELAGO zmrzlinové pouzdro pro AirPods Pro (2022) křídově růžové
390