ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré

390 

ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré od společnosti ELAGO . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré za bezkonkureční cenu 390 Kč.

Katalogové číslo: 1105848 Kategorie: , Štítek:

Popis

ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré od společnosti s úžasnou pověstí ELAGO je pro vás k sehnání za skvělou cenu.

elago Shark

V létě je důležité se ochladit, abyste se ochránili; stejným způsobem chraňte i svoje nabíjecí pouzdro. Pouzdro Shark Case je vyrobeno z prvotřídního silikonového materiálu a chrání před pády, nečistotami a oleji z každodenního používání – udržujte své pouzdro jako nové.

Na rozdíl od jiných generických pouzder, která jsou vyráběna sériově, jsou všechna pouzdra elago navrhována od základu interně. Od konceptu až po hotový výrobek se každý aspekt tvorby produktu provádí přímo u elago, aby bylo zajištěno, že dostanete pouzdro, které vám dokonale padne, pomůže chránit před pády a bude skvěle vypadat – což vám ušetří čas i peníze.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELAGO
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1105848
ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré
ELAGO žraločí pouzdro pro AirPods 1/2 modré
390