Eltrinex Mini (8 GB)

1528 

Eltrinex Mini (8 GB) od přední značky ELTRINEX , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Eltrinex Mini (8 GB) levně za 1528 Kč.

Katalogové číslo: 1051998 Kategorie: , Štítek:

Popis

Eltrinex Mini (8 GB) od známé společnosti ELTRINEX – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu.

Eltrinex Mini

Diktafon Eltrinex Mini patří k nejmenším zvukovým záznamníkům na světě. Je určen k záznamu poznámek, rozhovorů a běžných každodenních situací. Díky provedení ve formě náramku a velmi malým rozměrům je možno mít jej vždy u sebe a provádět neomezený záznam po dobu celého dne.

Při jízdě na kole, řízení automobilu, či jiné situaci, kdy není čas hledat po kapsách tužku a papír Vás napadne myšlenka, kterou byste neradi zapomněli. Přepnutím posuvníku na tomto náramkovém diktafonu okamžitě aktivujete záznam, namluvíte poznámku a záznam opět přepnutím posuvníku uložíte. Ovládání je připraveno i na situace, kdy je uživatel zaneprázdněn jinou činností. Zapnutí a vypnutí záznamu lze provést bez použití zraku, rychle a jednou rukou. Zařízení je velmi vhodné i pro nevidomé uživatele.

Záznam celého dne

Často zapomínáte, nebo Vás jen čeká náročnější den plný informací, které byste si rádi uchovali? Eltrinex Mini dokáže na jedno nabití zachytit až 18 hodin nepřetržitého záznamu. Ráno zapnete, večer vypnete a vše co se ten den stalo máte uloženo. Přes noc můžete náramek snadno dobít a další den je opět připraven k použití. Do paměti se vejde cca 133 hodin záznamu (tedy asi 10 dnů provozu).

Správa záznamů


Náramek snadno připojíte k počítači, kde se zobrazí jako nový pevný disk a všechny záznamy se zobrazí jako WAV soubory, které si můžete snadno přehrát, nebo zkopírovat do počítače.

Obsluha

Záznam se aktivuje posunutím přepínače a je následně indikován pomocí diody. Přenos souborů do PC se provádí připojením USB kabelu nebo s pomocí speciální USB redukce, se kterou je možno diktafon používat i jako flash disk.

Obsah balení

Diktafon Eltrinex Mini (8 GB), pásek na ruku, USB kabel, USB flash redukce, manuál.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: ELTRINEX
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Mikrofony
  • Katalogové číslo: 1051998
Eltrinex Mini (8 GB)
Eltrinex Mini (8 GB)
1528