Emax Tinyhawk III – 1S Frsky D8

4699 

Emax Tinyhawk III – 1S Frsky D8 od našeho známého výrobce Emax je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Emax Tinyhawk III – 1S Frsky D8 právě nyní za skvělou cenu 4699 Kč.

Katalogové číslo: tinyhawkIIIbnf Kategorie: Štítek:

Popis

Emax Tinyhawk III – 1S Frsky D8 od kvalitního výrobce Emax , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Emax Tinyhawk III BNF je postavený malý dron vhodný pro létání na zahradě v parku nebo ve vnitřních prostorách. Jedná se již o třetí verzi Tinyhawka. Tinyhawk III je oproti předcházející verzi odolnější a snadněji se opravuje. Motory jsou opatřeny konektory a jejich případná výměna je tak velmi snadná.  Díky krytým vrtulím a nízké hmotnost (32g bez baterie) je létání s ním naprosto bezpečné.Video přenos obstarává kamera Runcam Nano 4 v kombinaci s video vysílačem o výkonu až 200mW, díky kterým Tinyhawk III předčí ostatní drony v této velikostní kategorii. Dron je poháněný 1S baterií o kapacitě 450mAh a motory 0802 15000Kv. Tinyhawk obsahuje integrovaný Frsky přijímač, avšak k řídicí jednotce lze připojit přijímač i externí a tak můžete s Tinyhawkem létat s libovolnou vysílačkou. Pády k FPV létání patří a s nimi spojené opravy. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Emax
  • EAN: tinyhawkIIIbnf
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Emax Tinyhawk III - 1S Frsky D8
Emax Tinyhawk III – 1S Frsky D8
4699