Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay, černá

3899 

Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay, černá od známé kvalitní značky Fuji – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay, černá – nyní pořídíte od 3899 Kč.

Katalogové číslo: 4547410413229 Kategorie: , Štítek:

Popis

Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay, černá od dodavatele s dobrým jménem Fuji je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Fotoaparát a tiskárna Instax Mini LiPlay Tiskněte svoje fotografie ihned po jejich pořízení s pomocí nejmenšího a nejlehčího instantního fotoaparátu a tiskárny v jednom s názvem Instax Mini LiPlay černá. Instantní fotoaparát Mini LiPlay černá vám umožní nejen pořizovat fotografie, ale zároveň je i tisknout přímo z fotoaparátu nebo mobilního telefonu v podobě oblíbených Instax fotografií. Vedle toho zaujme i stylovým designem, nahráváním zvuku nebo editací snímků. Vyfoťte a tiskněte Vyberte si na velkém 2,7“ displeji fotoaparátu ten nejlepší snímek a už za pouhých 12 sekund jej můžete držet v ruce v podobě Instax fotografie. Instax Mini LiPlay umožňuje vytisknout až 100 fotografií na jedno nabití. Přidejte fotografiím zvuk Instax Mini LiPlay vám umožní zachytit více, než jen obrázky. Nahraný zvukový záznam můžete převést do QR kódu a ten vytisknout společně s fotkou. Kdykoli tak stačí pomocí vašeho smartphonu naskenovat QR kód a poslechnout si zachycený zvuk. Rámečky a filtry Dejte najevo svoji kreativitu a vytvořte si zábavné a originální Instax fotografie použitím nejrůznějších rámečků a filtrů. K dispozici máte 30 rámečků a 6 filtrů. Tiskněte fotografie ze smartphonu Máte v chytrém telefonu fotografii, kterou si chcete navždy uchovat? Stačí spárovat váš smartphone s Instax Mini LiPlay a v mobilní aplikaci si vybrat snímky, které chcete vytisknout. Dálkové ovládání Použijte svůj chytrý telefon jako dálkové ovládání. Díky tomu budete moci snadněji pořizovat fotografie. Elegantní a kompaktní design Instax Mini LiPlay zaujme kompaktními rozměry a hmotností pouhých 255 gramů, takže se vám pohodlně vejde do batohu nebo kabelky. Díky tomu se stane vašim věrným společníkem na výletech i cestách do města.

 

Další informace

  • Značka: Fuji
  • Kategorie: ELEKTRO > Audio
  • Katalogové číslo: 591873
  • EAN: 4547410413229
Fuji Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay
Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay, černá
3899